Garderoby

Wykonana na Twoje zamówienie garderoba z pewnością stanie się centralnym punktem funkcjonalnego przedpokoju. Szafy z drzwiami przesuwnymi i otwieranymi, narożne i klasyczne, to również wygodne i użyteczne uzupełnienie wyposażenia sypialni, dzięki któremu Twoje ulubione ubrania i bibeloty zawsze znajdą się pod ręką.

Samodzielnie możesz dobrać ilość półek, wieszaków i drążków oraz dodać do garderoby dodatkowe akcesoria – nowoczesne oświetlenie czy lustro wybranej wielkości. Możesz także zamontować w szafie wygodne kosze, przegrody, szuflady, półki na buty czy wieszaki na paski.

Dbałość o detale, wysoka jakość wykonania, nowoczesne rozwiązania techniczne – to elementy, które definiują wykonane przez nas meble.

Wyposażenie garderoby wykonujemy również w wersjach niestandardowych – jako zabudowę skosów, wnęk czy poddaszy. Dzięki nim szybko zmienisz każdą trudno dostępną przestrzeń w mieszkaniu w funkcjonalny schowek, a każdy centymetr przestrzeni zostanie efektywnie wykorzystany na potrzeby Twoje i Twoich ubrań.