Szafy przesuwne

Pojemne i funkcjonalne szafy z drzwiami przesuwnymi pozwolą Ci efektywnie wykorzystać każdy centymetr przestrzeni w przedpokoju i sypialni.

Meble wykonywane są na zamówienie i mogą być dowolnie dostosowane od Twoich potrzeb – zarówno pod względem wielkości, kolorów, jak i wykończenia. Posiadamy szeroką ofertę wypełnień drzwi do szaf, wśród których znajdziesz eleganckie i ponadczasowe szkło, awangardowe grafiki, tradycyjne lakobele i wysokiej jakości laminat.

Szafy wnękowe, narożne i pełne odpowiednio doświetlimy, a ich wnętrze będziesz mógł skomponować samodzielnie, dobierając odpowiednią ilość półek, wieszaków, szuflad i luster. Najważniejsze są dla nas potrzeby i wymagania klientów, dlatego nasze meble tworzymy tak, by spełniały Twoje oczekiwania przez wiele lat i tworzyły niepowtarzalną atmosferę.

Wykonujemy również szafy z drzwiami łamanymi i uchylanymi, których cechą charakterystyczną są nowoczesne rozwiązania techniczne. Ukryte w ich wnętrzach kosze, szuflady i przegrody pozwolą Ci w sposób jak najbardziej efektywny wykorzystać miejsce do przechowywania artykułów gospodarstwa domowego, ubrań i ulubionych gadżetów.